آسمانخراش یک میلیارد دلاری مرسدس بنز در دبی ، عکس

به گزارش عینک آفتابی، دیجیاتو نوشت: مرسدس بنز از یک برج لوکس مسکونی 1 میلیارد دلاری در دبی رونمایی کرد. انتظار می رود هر واحد از آپارتمان های این آسمان خراش 10 میلیون دلار قیمت داشته باشد.

آسمانخراش یک میلیارد دلاری مرسدس بنز در دبی ، عکس

غول خودروسازی در اینستاگرام از سرمایه گذاری اش در جهانی املاک و مستغلات خبر داد و برج لوکس خود که Mercedes-Benz Places نام دارد را به نمایش گذاشت. همچنین این آسمان خراش که 65 طبقه و 150 واحد دارد، با کمک یک توسعه دهنده اماراتی با نام Binghatti ساخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری ZAWYA مستقر در امارات متحده عربی، انتظار می رود این ساختمان پس از کامل شدن در سه ماهه چهارم سال 2026، تقریباً 340 متر ارتفاع داشته باشد. برای مقایسه، ساختمان کرایسلر که یکی از بلندترین ساختمان های جهان و از نمادهای شهر نیویورک است، حدود 320 متر ارتفاع دارد.

آسمان خراش 65 طبقه ای مرسدس بنز

Mercedes-Benz Places درمجموع دارای 150 آپارتمان است که قیمت آن ها از 2.7 میلیون دلار شروع می شود. همچنین این شرکت به مشتریان خود وعده داده است که در آپارتمان های این ساختمان چشم انداز بدون مانعی به بلندترین برج جهان، یعنی برج خلیفه خواهید داشت.

براساس پست اینستاگرام غول خودروساز آلمانی درمورد توسعه Mercedes-Benz Places، نمای بیرونی این ساختمان که بیضی شکل است، به گونه ای طراحی شده که خودروهای فوق مدرن مرسدس بنز را به یاد می آورد. حساب مرسدس حتی در پاسخ به سؤال یکی از کاربران درباره اهمیت ساخت این ساختمان گفته است: این سرمایه گذاری تجاری رؤیایی بر استراتژی مرسدس بنز برای تقویت موقعیت خود به عنوان مطلوب ترین برند خودروسازی جهان تأکید دارد.

درحالی که هنوز معین نیست که چند آپارتمان از برج مرسدس بنز به فروش رسیده است، اما بلومبرگ در گزارش خود اشاره کرده که تمام خانه های موجود در فاز اول آن فروخته شده است.

Binghatti که مسئول ساخت ساختمان مرسدس بنز است، همچنین با شرکت خودروسازی بوگاتی نیز برای ساخت یک آسمان خراش 42 طبقه در دبی همکاری کرده. دبی در چند وقت گذشته تمرکز زیادی روی حوزه شهرسازی خود داشته است و بزرگ ترین منطقه فناوری شهری جهان با کمترین مقدار انتشار کربن نیز در آن ساخته می شود.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "آسمانخراش یک میلیارد دلاری مرسدس بنز در دبی ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسمانخراش یک میلیارد دلاری مرسدس بنز در دبی ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید