خبرنگاران معاون رئیس جمهوری درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

به گزارش عینک آفتابی، تهران- خبرنگاران- حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در پیامی درگذشت سید محمد احمدی استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت.

خبرنگاران معاون رئیس جمهوری درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت

به گزارش بامداد آدینه عینک آفتابی، در متن پیغام تسلیت امیری آمده است: خبردرگذشت مرحوم دکتر سید محمد احمدی استاندار اسبق استان فارس موجب تالم و تأثر شد.

او عمر با برکت خود را در مسئولیت های مختلف در نظام جمهوری اسلامی سپری کرد و با مسئولیت پذیری در خدمت گزاری به مردم کوشا و پر کوشش بود.

اینجانب مصیبت وارده را خدمت مردم شریف استان فارس و بویژه خانواده معزز و عموم بستگان او تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان (جل و علا) برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و أجر جزیل مسألت می کنم.

به گزارش عینک آفتابی، سید محمد احمدی استاندار پیشین فارس بامداد پنجشنبه دوم بهمن 99 پس از یک دوره بیماری در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت.

احمدی از مهرماه 1392 تا تیرماه 1394 به عنوان استاندار فارس در دولت نخست تدبیر و امید مشغول به کار شد.

وی پس از آن از دی ماه 1394 تا دی ماه 1398 به عنوان سفیر ایران در کشور ترکمنستان مشغول فعالیت شد.

احمدی در سال 1335 در روستای فال شهرستان مُهر در جنوب استان فارس به دنیا آمد و از جمله سوابق اجرایی او می توان به معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس، مشاور امور بین الملل وزارت کشور، فرماندار شهرستان های شیراز، مرودشت، لارستان و آباده، استاندار ایلام، استاندار فارس و سفیر ایران در ترکمنستان اشاره نمود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون رئیس جمهوری درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون رئیس جمهوری درگذشت استاندار پیشین فارس را تسلیت گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید