خبرنگاران نظارت بر واحدهای عرضه تجهیزات پزشکی در تربت حیدریه تشدید می گردد

به گزارش عینک آفتابی، تربت حیدریه- خبرنگاران- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه بر لزوم تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای عرضه کننده تجهیزات پزشکی این شهرستان تاکید نمود و گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده می گردد.

خبرنگاران نظارت بر واحدهای عرضه تجهیزات پزشکی در تربت حیدریه تشدید می گردد

علی رستمی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی تعزیرات حکومتی شهرستان، هدف از اجرای این طرح را تامین و توزیع اقلام موجود به ویژه دستکش های یکبار مصرف و محلول های ضدعفونی بین اقشار مختلف مردم گفت و اضافه نمود: با اخلاگران مالی به ویژه با کسانی که سلامت مردم را به خطر می اندازند، برابر قانون به شدت برخورد می گردد.

وی ادامه داد: با هماهنگی های اجرا شده و در قالب برپایی گشت های مشترک ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان و اصناف شهرستان، نظارت بر واحدهای عرضه اقلام و نیازهای اساسی مردم به ویژه در بخش کالاهای پزشکی و بهداشتی تشدید می گردد.

وی گفت: برای جلوگیری از هرگونه تخلف شامل کم فروشی، گران فروشی و احتکار، بازرسانی از دانشگاه علوم پزشکی و اتاق اصناف در اداره تعزیرات حکومتی حضور خواهند یافت تا در قالب برپایی گشت های مشترک با هرگونه تخلف احتمالی به شدت برخورد نمایند.

براساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، نتایج آزمایش سه بیمار مشکوک به ابتلای ویروس کرونا در این منطقه مثبت اعلام شده است.

مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نظارت بر واحدهای عرضه تجهیزات پزشکی در تربت حیدریه تشدید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نظارت بر واحدهای عرضه تجهیزات پزشکی در تربت حیدریه تشدید می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید