دستگاه های اجرایی عمل به مصوبات شورای گفت وگو را جدی بگیرند

به گزارش عینک آفتابی، رئیس اتاق بجنورد بر همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی در اجرای مصوبات استانی شورای گفت وگو تأکید کرد و گفت: این استان در شورای گفت وگوی کشور در سال جاری امتیاز خوبی کسب نکرده اگر این شرایط تکرار شود در سال آینده جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی نخواهیم داشت.

دستگاه های اجرایی عمل به مصوبات شورای گفت وگو را جدی بگیرند

سعید پورآبادی در یازدهمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان شاقتصادی از دستگاه های اجرایی استان خواست تا مصوبات این جلسه را اجرایی کنند.

او افزود: این استان در شورای گفت وگوی کشور در سال جاری امتیاز خوبی کسب نکرد، مصوبات جلسه های استان اجرایی نشده اند.

او اضافه کرد: برخی از سازمان ها متأسفانه هیچ کمکی نمی کنند، اگر این شرایط تکرار شود در سال آینده جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی نخواهیم داشت.

پورآبادی گزارش کمیته در خصوص مشکل عدم تنظیم سند رسمی زمین های شهرک کارگاهی به نام شرکت تعاونی سردخانه صاحب، گزارش کمیته در خصوص پیش نویس دستورالعمل سازش مستقیم بین کارگر و کارفرما بر اساس پیشنهاد شورای گفت وگوی اصفهان، گزارش کمیته در خصوص بررسی بند 7-2 استاندارد ملی ایران به شماره 213 برای محصولات غذایی از جمله ماکارونی را ازجمله دستور جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی این ماه گفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شاقتصادی نیز گفت: دستگاه های اجرایی استان موظف به اجرای مصوبات جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی هستند که برخی مواقع این مهم جدی گرفته نمی شود.

محمود قنبری از دستگاه ها و سازمان ها خواست تا برای اجرایی شدن مصوبات تلاش بیشتری داشته باشند و گفت: اگر مصوبات اجرایی نشوند تصمیمات لازم را برای آنان خواهیم گرفت.

او افزود: مصوباتی که در جلسه های شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی داشته ایم موانع قانونی ندارند سازمان ها باید آنان را اجرایی کنند اما اگر بعضاً با قوانین نیز مغایرت دارد مساعدت های لازم را داشته باشند، کسب وکارها باید رونق بگیرند.

او از سازمان ها خواست تا همکاری خود برای اجرای مصوبات شورای گفت وگو را افزایش دهند و گفت: برخی مواقع تعدادی از این دستگاه ها گره نیز ایجاد می کنند که باید در شرایط اقتصادی کنونی مسائل استان را حل کنیم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "دستگاه های اجرایی عمل به مصوبات شورای گفت وگو را جدی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های اجرایی عمل به مصوبات شورای گفت وگو را جدی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید