تعاریف و اصطلاحات

آشنایی با کشتی لوکس بریتانیایی

وقتی بحث اشرافی گری و ظرافت باشد محصولات معدودی بهتر از بنتلی فلایینگ اسپور خواهند بود. خب شما به عنوان سازنده چگونه بر جذابیت این خودرو اضافه می کنید؟ نظرتان درباره نسخه ای ارزان تر چیست؟

11 اسفند 1399

نهایی شدن آئیننامه نمایشگاه مجازی بعد از آنالیز نظرات صنف، حصول توافق به معنای وجود تقابل نیست

خبرنگاران ، پیوست کرونایی از حدود یک سال گذشته، به همه رویداد های فرهنگی کشور، پیوند خورده و سیاست گذاران را به اعمال تغییرات اساسی در اجرا رویداد های مهم وادار نموده است. یکی از مهم ترین رویکرد ها، بهره مندی بیش از پیش، از ظرفیت های فضای مجازی با هدف...

30 دی 1399

دو مدل مک بوک پرو با نمایشگر Mini-LED در سال 2021 رونمایی خواهند شد

یکی از تحلیل گران با سابقه محصولات اپل به نام مینگ چی کو اعتقاد دارد که اپل در سال 2021 از دو مک بوک پرو با نمایشگر Mini-LED رونمایی خواهد نمود. این شخص همچنین مدعی شده است که اپل میخواهد از مک بوک ایر با نمایشگر Mini-LED در سال 2022 رونمایی کند.

10 دی 1399

با خواص بالنگ و روغن بالنگ آشنا شوید

درمان اختلالات گوارشی، رفع اضطراب و افسردگی، تقویت قلب و کبد از خواص بالنگ است. در ادامه با خواص بالنگ و روغن بالنگ آشنا شوید.

14 آذر 1399

معنی کترینگ (catering) چیست؟

معنی کترینگ (catering) چیست؟کترینگ به معنای تهیه و تدارک وعده های غذایی سفارش شده برای شمار زیادی از مهمانان و یا مسافران هواپیما و قطار است

9 آذر 1399

ترنس؛ تجسد روحی سالم در جسمی اشتباه!

ترنس بودن، اما نه دوجنسه بودن است نه هم جنس گرا بودن، ترنس اختلالی جنسیتی است که می توان آن را تجسد روحی سالم در جسمی اشتباه دانست، مردی است با جسمی مردانه، اما با روحی زنانه و یا زنی است با جسم ظریف زنانه با روحی محکم و مردانه.

22 آبان 1399

مراسم تودیع و معارفه شهرداران مناطق 2، 3 و 14 برگزار گشت

شهر: مراسم تودیع و تکریم رسول کشت پور، مصطفی سلیمی و رضا عباسی، شهرداران مناطق 2، 3 و 14 و معارفه حسن رحمانی، احمد تواهن و کامبیز مصطفی پور شهرداران جدید این مناطق برگزار گشت.

22 آبان 1399

زنوزی: 3-2 هزار میلیارد از سرمایه ام را به تراکتور واگذار کردم، سعادتمند را نمی شناسم

مالک باشگاه تراکتور گفت: اولین بار است که اسم سعادتمند را می شنوم و نمی دانم چه باید به وی بگویم چرا که او را نمی شناسم.

25 مهر 1399

تأسیس مجتمع رسیدگی به دعاوی تجاری؛ در انتظار معین مکان

رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب وکار وزارت اقتصاد می گوید: به احتمال زیاد تا انتها فصل تابستان، شاهد راه اندازی مجتمع رسیدگی به دعاوی تجاری به صورت صددرصدی خواهیم بود.

17 مهر 1399

میان رده جدید HTC با نام Desire 20 پرو به زودی راهی بازار خواهد شد

اینطور که به نظر می رسد، HTC قصد خداحافظی با دنیای گوشی های هوشمند را ندارد و در حالی که کاربران نسل جدید تقریبا گوشی هایی با نام این برند را فراموش کرده اند، شاهد انتشار خبری هستیم مبنی بر اینکه این شرکت تایوانی مشغول کار روی یک گوشی میان رده با نام Desire...

4 تیر 1399